300-250banner2.png

Sháníte už roky nějaký zajímavý rekreační objekt, kde byste mohli jezdit na dovolenou? Jenomže bohužel ceny těchto objektů jsou dražší než rodinné domy a proto je to pro Vás jen nedostižný sen?
 
Přijatelný kompromis
Možná byste se mohli zamyslet nad tím, že http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ chaty a chalupy k pronajmutí by mohly představovat určitý přijatelný kompromis. Můžete si pronajímat každoročně jeden a tentýž objekt, protože si natolik oblíbíte dané místo, že se budete chtít vrátit i příští rok, nebo si každý rok dopřát něco nového.
 

Majitel vlastní chalupy

Když jste majitelem vlastní chalupy,máte celou řadu starostí, které se dříve či později stanou velmi nepříjemnými. I když budete chtít být doma, budete muset zajet posekat trávu nebo opravit kotel.
 
Pronájem jako alternativa
A velký koníček se stane trochu menším koníčkem. Proto věřte, že pronájem představuje tu nejlepší možnou alternativu pro Vás.
 

1200x628-1521537680.png
Dražší než rodinné domy
3 (60%)1